Apple Baby Set Kupe + Luge + Pirun Plastik

Produkte te reja

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Nje set per te ushqyer beben tuaj.

Tasi eshte me kapak dhe shoqerohet me nje luge dhe nje pirun.

Per femije te moshes 0-3 vjeç te cilet jane ne hapat e para te veteushqyerjes.

Tasat jane me ngjyra terheqese per femijen ne menyre qe ta ndihmojne ate dhe te nxisin procesin e te ushqyerit me kenaqesi

30 produkte te tjere ne kete kategori: