Forme per Kasata 6 Cope + Suporti Mbajtes

SIG0320

Produkte te reja

25 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Forme per Kasata 6 Cope + Suporti Mbajtes

Ideale per te bere akullore ne shtepi, kasata, purees fruta, sorbets, etj.

Pajisur me nje mbeshtetje praktike per ngrirjen e lollies akull lehte ne frigorifer dhe per te ruajtur formen.

Bere me plastike rezistente me cilesi te larte.

Te pershtatshme per femijet nga mosha 2 vjeç.

30 produkte te tjere ne kete kategori: