Set Kuti Organizuese per Shishe + Furce Pastrues Biberoni

Produkte te reja

Reer

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Reer Kuti Organizuese per Biberon

Kuti organizuese per shishet e biberonit

Kutia mban 6 shishe guke garantuar stabilitet

Praktike dhe sterilizohet deri ne 100 ° C

Ippa Furce Pastrues Biberoni 110011

Furça e përbërë nga tel metalik i përdredhur me fije najloni, rezistent ndaj temperaturës së lartë.

Ideale per te pastruar shishet e biberonit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: