Nuk Set Lugesh 6m+

FF0025

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

570 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Set lugesh te vogla per femijet, te markes Nuk.

Me ngjyra te ndryshme dhe pa printime.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali plastike, te buta dhe te pademshme.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 6 muajsh (6 muaj +).

Paketimi permban 2 luge.

30 produkte te tjere ne kete kategori: