Sigurese Grep Dollapi 2 cope

Produkte te reja

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

230 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sigurese per dollape ne forme grepi

Mund ti perdorni per te bllokuar kapaket e dollapeve apo te bufeve keshtu femija sdo kete mundsi ti hape ato

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Pakatimi permban 2 cope

29 produkte te tjere ne kete kategori: