Sigurese Kendi per Sirtare 4 cope Zmadho

Sigurese Kendi per Sirtare 4 cope

JUM0195

Produkte te reja

61 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sigurese per sirtare te ndryshme

Mund ti perdorni per te bllokuar sirtaret qe keni, keshtu femija sdo kete mundsi ti hape ato

Jane te pershtatshme te vendosen ne pjesen e jashtme te sirtarit, ne forme kendore

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Pakatimi permban 4 cope

28 produkte te tjere ne kete kategori: