Reer Pasqyre Sigurie per Prinderit ne Makine

SIG0275

Produkte te reja

Reer

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pasqyre sigurie per makina, e markes Reer

Vendoset lehtesisht ne xham ose ne koken e sediljes

Ofron nje pamje te qarte te femijes, keshtu ju do ta kuptoni kur femija nuk eshte i qete apo dicka nuk po shkon mire

Do te beni nje udhetim te qete dhe cdo gje do ta keni nen kontroll

Me permasa 9 x 6 cm

29 produkte te tjere ne kete kategori: