Reer Fiksues Televizori per Mos Renie

SIG0258

Produkte te reja

Reer

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fiksues televizori per mos renie, i markes Reer

Keshtu femija sdo kete mundesi ta kape hedhe ate

Vendoset lehtesisht ne pjesen e pasme te televizorit dhe kapet ne mure

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Te pershtatshme per shumicen e televizoreve te sheshte

Distanca nga muri eshte e rregullueshme nga 5 deri në 18 cm

Distanca mund te shkoje deri ne 32 cm nese perdoren 2 sete

Paketimi permban nje set cift dhe jane material plastike29 produkte te tjere ne kete kategori: