Reer SimplySafe Mbrojtese per Pjanure

SIG0259

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbrojtes per pjanure,  e markes Reer

Vendoset rreth pjanures si nje mure mbrojtes

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Pengon femijen qe te arrije te preke soben

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Montim i lehte me ngjitese

Permasat 55-65cm x 12cm

Materiali eshte metal dhe plastike

E pershtatshme per te gjitha sobat elektrike dhe me induksion

30 produkte te tjere ne kete kategori: