Reer Mbylles per Dollap 7103.9

SIG0251

Produkte te reja

Reer

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbylles per dollap i markes Reer

Mund ti perdorni per te bllokuar dyert e dollapeve, bufese etj keshtu femija sdo kete mundsi ti hape ato

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte plastike e qendrueshme transparente

Pakatimi permban 1 cope

29 produkte te tjere ne kete kategori: