Reer Mbylles Multifunksional 72010

SIG0248

Produkte te reja

Reer

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbylles multifunksional i markes Reer

Mund ti perdorni per te mbyllur dyert, sirtaret, kapakun e wc etj, keshtu femija sdo kete mundsi ti hape ato

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte plastike me ngjyre te bardhe

Pakatimi permban 1 cope me shiritin ngjites

29 produkte te tjere ne kete kategori: