Reer Mbylles per Bufe 70907

SIG0249

Produkte te reja

Reer

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbylles per bufene i markes Reer

Keshtu femija sdo kete mundesi ta hape ate

Vendoset lehtesisht ne pjesen ne pjesen ku mbyllen dy kapaket dhe eshte praktike

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Vendoset lehtesisht dhe nuk ka nevoje per shpime

Materiali plastik me ngjyre te bardhe

Pakatimi permban 1 cope

29 produkte te tjere ne kete kategori: