Reer Pengues Dere 70020

SIG0252

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pengues per dyert dhe dritaret, i markes Reer, dhe i ben ato te jene te sigurta per femijet

Vendoset ne pjeset anesore ose siper deres apo dritares dhe nuk lejon qe ato te perplasen

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte plastik rezisten

Trashesia e deres ose dritares duhet te jete 30-45 mm

Pakatimi permban 1 cope

29 produkte te tjere ne kete kategori: