Reer Mbylles per Dollap 7103

SIG0250

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbylles per kapaket e dollapit ose te bufese, i markes Reer

Keshtu femija sdo kete mundesi ti hape

Vendoset lehtesisht ndermjet dy dorezeve ku mbyllen kapaket

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

E pershtatshme per distanca deri ne 21 cm

Materiali plastike e bardhe

Pakatimi permban 1 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: