Reer Pozicionues per Dyer me Veshje Gome 7790

SIG0253

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pozicionues per deart, i markes Reer

Vendoset ne pjesen e poshtme te dyerve dhe nuk lejon qe ato te mbyllen

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte me veshje gome dhe me ngjyre te zeze

Pakatimi permban 1 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: