Reer Bllokues per Deren e Furres 7805.9

SIG0257

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bllokues per deren e furres e markes Reer

Keshtu femija nuk do te kete mundesi ta hape

Vendoset lehtesisht me ngjitja afer pjeses ku mbyllet dera

Eshte trasparente dhe material rezistent ndaj nxehtesise deri ne 300 ° C

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Pakatimi permban 1 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: