Lorelli Frere - Hapat e Para

Produkte te reja

Lorelli

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-14 muaj
Sipas peshës ose moshës 0-13kg

Me shume informacion

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para.

Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Lorelli.

I pershtatshem per femijet e moshave 6-14 muajsh dhe me peshe deri ne 13 kg.

Ndihmon femijen ne zhvillimin e aftesise dhe koordinimin ne ecje.

Nje mundesi e mire per prinderit per paksimin e dhimbjeve te mesit.

Femija fiton ndjenjen e kontrollit dhe te lirise.

Balancon me natyrshem me duart e lira.

Kaloni me teper caste argetimi me femijet.

29 produkte te tjere ne kete kategori: