Biorepair Paste Dhembesh Junior 50ml Zmadho

Biorepair Paste Dhembesh Junior 50ml

BBBI0020

Produkte te reja

Biorepair

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paste dhembesh per femije e markes Biorepair

Me nje sasi prej 50ml per perdorim te perditshem

Forcon smaltin e dhembeve duke ushqyer dhe mishrat e dhembeve

E perhstatshme per fmeije nen 7 vjeç

19 produkte te tjere ne kete kategori: