Biorepair Paste Dhembesh Junior 50ml Zmadho

Biorepair Paste Dhembesh Junior 50ml

BBBI0020

Produkte te reja

Biorepair

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paste dhembesh per femije e markes Biorepair

Me nje sasi prej 50ml per perdorim te perditshem

Forcon smaltin e dhembeve duke ushqyer dhe mishrat e dhembeve

E perhstatshme per fmeije nen 7 vjeç

15 produkte te tjere ne kete kategori: