Cader Karroce

Produkte te reja

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cader me mekanizem per karrocat e femijeve tuaj

Lehtesisht te perdorshme

Keshtu femija do te qendroje rehate ne vendin e tij

Permasat 39 x 54 cm

Materiali eshte poliester me ngjyre blu dhe metal

27 produkte te tjere ne kete kategori: