Chipolino Cante Sendet e Bebit

Produkte te reja

Chipolino

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cante per sendet e bebit, e markes Chipolino

Universale e pershtatshme per te gjitha modelet e karrocave

Eshte e lehte te varet ne dorezen e karroces

Gjatesia e rripit eshte e rregullueshme

Hapsira te mjaftueshme dhe te bollshme per te gjitha sendet

Hapet dhe mbyllet me zinxhir

Pastrohet lehtesisht me nje cope te lagur

Me permasa 35x28x15 cm


29 produkte te tjere ne kete kategori: