Chipolino Cante Karroce per Sendet e Bebit

Produkte te reja

Chipolino

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cante Karroce per Sendet e Bebit e markes Chipolino

Me ndarje ne brendesi si dhe xhepa nga jashte cantes per te vendosur sendet e nevojshme 

Mund te mbahet ne disa menyra si cante shpine ,cante dore dhe cante krahu 

Ne brendesi ka nje shtroje per nderrimin e pelenave 

Material xhins gri dhe blu

Permasat jane 40 x 32 x 20 cm 

26 produkte te tjere ne kete kategori: