Ore Muri Hello Kitty Zmadho

Ore Muri Hello Kitty

PB0387

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ore per dhomen e femijeve me personazhin e dashur Hello Kitty

Ore muri me forme rrumbullake

Diametri 25 cm

Ngjyre roze

30 produkte te tjere ne kete kategori: