Reer Kapese Batanije per Sigurine e Bebeve nga Zbulimi

SIG0602

Produkte te reja

Reer

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nepemet unazave te forta plastike me kapse metalike do parandaloni zhvendosjen e batanijeve gjate gjumit te femijeve

Mund të bashkëngjiten tek ristelat ansore te krevateve

Ngjyra: e bardhë dhe paketimi permbane: 4 copë

Permasa e paketimit: 10.0 cm x 1.7 cm x 9.5 cm 

29 produkte te tjere ne kete kategori: