Reer Ndricues me Termometer dhe Muzike

SIG0603

Produkte te reja

Reer

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Reer ndricues me projeksion qiellin me yje ne tre ngjyra
*Me dritë dhe muzikë, mundeson edhe lidhje për MP3 player, smartphone, PC
*Mund te perzgjidheni midis 5 tinguj të natyrës, 10 përgjumje
*Mund te aktivizoni kohen e fikjes per (15min-30min-60min)
*Treguesi i temperaturës dhoMës edhe oren
*Ekran LCD
*Përmbajtja: 3 x bateri, kabllo 1 x AUX
*Ngjyra: e bardhë, gri
*Materiali: plastik

30 produkte te tjere ne kete kategori: