Bebble Xhel per Mishrat e Dhembeve, 20 ml Zmadho

Bebble Xhel per Mishrat e Dhembeve, 20 ml

VPH0008

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel per mishrat e dhembeve te bebes, e markes Bebble.

Me perberje ekstrakti te kamomilit, i cili ka efekt qetesues gjate daljes se dhembeve.

Ka efekt rigjenerues, redukton inflamacionin.

Produkti ka arome te mire e cila pelqehet nga femijet. Ai obsobohet lehte dhe mire qe ne minutat e para te aplikimit.

Aplikohet lehte me ane te furces ose me gisht.

Me nje sasi prej 20ml.

20 produkte te tjere ne kete kategori: