Hartmann Tensoval Comfort Aparat Tensioni Automatik

VPH0025

Produkte te reja

Hartman

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Aparati automatik i tensionit ben nje monitorim te thjeshte dhe te sigurte te presionit te gjakut.

Zbulon rrahjet e crregullta te zemres.

Ka ekran te madh dhe kapacitetin e memories per dy perdorues.

Baterite ne paketim jane te mjaftueshme per 1500 matje. 

Produkt i prodhuar ne Gjermani. 

5 produkte te tjere ne kete kategori: