Hartmann Tensoval Mobil Aparat Tensioni

VPH0026

Produkte te reja

Hartman

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monitori praktik per matjen e presionit arterial ne personat aktiv.

Mat presionin ne kycin e dores nepermjet metodes oshilometrike.

Ky aparat ju vjen ne ndihme per te parandaluar problemet kardiovaskulare edhe gjate kohes qe ju jeni ne levizje. 

Produkt i prodhuar ne Gjermani. 

5 produkte te tjere ne kete kategori: