Cmim i reduktuar!

-1 700 Lekë

Aparat Tensioni Medel Display Pro Zmadho

Aparat Tensioni Medel Display Pro

SG0039

Produkte te reja

9

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 500 Lekë

6 800 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Ky aparat tensioni eshte ideal per monitorimin profesional te presionit te gjakut.

 Nuk permban merkur.

Ka ekran LCD me ndricim dhe lehtesisht te lexueshem.

Ne ekran shfaq gjithashtu nivelin e pulsit.

Ka te inkorporuar valvulen e clirimit te ajrit.

Produkt i prodhuar ne Gjermani.