Biciklete per Femije 12" ne Dy Ngjyra

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

Me shume informacion

Biciklete per femijet tuaj, te cilet mund te zgjedhin midis ngjyres se kuqe ose blu

Me rrota te madhesise 12" si dhe me dy rrota shtese qe ndihmojne femijen te mbaje ekuilibrin

Eshte metal i lehte e pershtatshme per femije 3-6vjeç

Ne pjesen e pasme eshte e vendosur edhe shishja e cila iu vjen ne ndihme femijeve sa here te jene te etur

Biçikleta ka rrota të gjera për stabilitet, frena dore dhe ndenjese te rehatshme

Eshte e rendesishme qe gjate perdorimit te bicikletes te perdorni kokoren ne menyre qe te shmangni cdo rrezik demtimi

30 produkte te tjere ne kete kategori: