Monopatine Alumini Frozen

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Monopatine per vajza me personazhet e njohur te filmit "Frozen"

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg

*Sigurohuni qe gjate perdorimit te mbani nje kokore

30 produkte te tjere ne kete kategori: