Monopatine Alumini Cruise 200 XB Pro-Series

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Monopatine modeli Cruise 145 XB Pro-Series

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me mbajtese per ta lene te parkuar ku te deshironi

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim deri ne 100 cm

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Platforme per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes me permasa 41 x 11 cm dhe diametri i rrotave 200mm

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjeç, pesha maksimale 100 kg

*Sigurohuni qe gjate perdorimit te mbani nje kokore

30 produkte te tjere ne kete kategori: