Rakete Druri Splash me Boje Zmadho

Rakete Druri Splash me Boje

JUM0214

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Raketa prej druri shumengjyreshe (splash)

Seti permban dy raketat dhe topin plastik

Nje menyre argetimi per femijet, per te kaluar kohen e lire

Ne fund te dites femijet pervecse kane luajtur ate kane bere dhe aktivitet fizik

Raketat jane me diameter 38 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: