Pistolete me Uje per Femije

JUM0213

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pistoleta me uje eshte gjithmone nje argetim i garantuar per femijet

Femijet nuk do ti ndahen per asnje moment

Mund ta merrni me vete edhe gjate pushimeve per ti bere edhe me te kendshme ato

Pistoleta me uje argeton jo vetem femijet por edhe te rriturit

30 produkte te tjere ne kete kategori: