I Ri Globo Tv me Kenge 10m Zmadho

Globo Tv me Kenge 10m

IF0191

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

Me shume informacion

Nje televizor i krijuar enkas per femijet

I markes Globo, ai eshte terheqes dhe me ngjyra te forta

Televizori ofron kenge per argetimin e femijeve

E pershtatshme per femijet mbi 10 muiajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: