Chipolino Karroce e Vogel Per Femije Emma Flower Garden

A-001416

Produkte te reja

Chipolino

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 990 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

Me shume informacion

Chipolino Karroce e Vogel Per Femije Emma Flower Garden

Do te ndihmoje femijen te rris imagjinaten si dhe te improvizoje ne menyren perfekte 

Nje karroce ne miniature e cila do te jete e pajisur sebashku me canten e organizimit per nje bebe loder 

Mund te nxjerrin shetitje ne natyre bebin loder te tyre 

E dizenjuar me lule pranverore teper e pershtatshme per vajzat e vogla

Cope e cila hiqet dhe mund te lahet lehtesisht

Me skelet inoxi ,rrotat ne material gome

30 produkte te tjere ne kete kategori: