Lorelli Karrige Relaksi Dream TIME

Produkte te reja

Lorelli

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 590 Lekë

5 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Lorelli.

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes. Me dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne.

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me strehe dhe nje tabaka ne pjesen e perparme per mbajtjen e objekteve.

Mbeshtetja mund te ndryshoje pozicionin e saj sipas nevojes, dhe mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave.

Siguria eshte e garantuar nga rripat.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh.

Pastrohet lehtesisht.

Pesha e karriges eshte 3.90kg.

 

30 produkte te tjere ne kete kategori: