Intex Dyshek Transparent 155 x 97 cm

A-002408

Produkte te reja

Intex

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 14 vjeç

Me shume informacion

Intex Dyshek Transparent 155 x 97 cm.

Dyshek dhe karrige plazhi ne nje artikull te vetem.

Vjen me pjese mbeshtetese nga pas per komoditet ne qendrim.

Kolor ngjyrash ne brendesi per ta bere sa me te vecante.

E pershtatshme per mosheat mbi 14 vjec dhe peshte max 80kg.

Permasat e dyshekut jane 155 x 97 cm.

30 produkte te tjere ne kete kategori: