Lorelli Bebefon

Produkte te reja

Lorelli

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 490 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Radio pergjuese per bebet

Qendroni ne kontakt cdo sekond me femijen tuaj edhe kur ai fle

Kjo radio e markes Lorelli ka aftesine te degjoje edhe tingullin me te vogel te bebes

Transmetuesi punon me energji elektrike, ka dy butona qe kontrollojne volumin dhe dy kanale radio

Ndersa marresi punon me bateri ose adaptuesi 9V

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

9 produkte te tjere ne kete kategori: