Cmim i reduktuar! Nuk Babyphone Eco Control Zmadho

Babyphone Nuk Eco Control DECT 266

FF0045

Produkte te reja

Nuk

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

12 990 Lekë

10 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Baby monitor Audio

Me shume informacion

Mbajeni femijen nen kontroll edhe kur eshte duke fjetur ose duke luajtur, nese ju largoheni per nje cast.

Aparati Babyphone Eco Control eshte i markes Nuk.

Me nje cilesi te larte dhe i lehte per tu perdorur deri ne 300 m largesi.

100 % interference-free.

Aparatu ju transmeton cdo zhurme apo sinjal qe mund te vija nga dhoma tjeter.

30 produkte te tjere ne kete kategori: