Holle Caj Organic Tea For Kids Zmadho

Holle Caj Organic Tea For Kids 30gr

HB0021

Produkte te reja

Holle

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

Me shume informacion

Caj organik per femijet, i markes Holle.

I pershtatshem per vitet e para te jetes.

Nje caj bimor eshte nje përzierje e bimeve te perzgjedhura me kujdes.

Ka shije te kendshme dhe te pershtatshme per femijet e te gjitha moshave.

Perberesit: Finok 40%, anice 30% , kumin 20%, kamomil 10%.

Me nje sasi prej 30g.