Set Carcafe per Krevat Bebi Bunnies Zmadho

Set Carcafe per Krevat Bebi Bunnies

AID0054

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set carcafe per krevat bebi Bunnies

Ky set çarçafesh do t'u lejoje femijeve tuaj te shijojne nje pushim te qet gjate gjumit.

Materiali 100% pambuk

Ne paketim perfshihen :

                                     1 x carcaf flete per dyshekun

                                     1 x carcaf flete ( jo zarf ) per jorganin 

                                     1 x kellef per jastek

6 produkte te tjere ne kete kategori: