Set Carcafe per Krevat Bebi Ocean Zmadho

Set Carcafe per Krevat Bebi Ocean

AID0056

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set carcafe per krevat bebi Ocean

Ky set çarçafesh do t'u lejoje femijeve tuaj te shijojne nje pushim te qet gjate gjumit.

Materiali 100% pambuk Ne paketim perfshihen :

                                                                     1 carcaf i siperm flete              100x150 cm

                                                                     1 carcaf dysheku me llastik       60x120 cm 

                                                                     1 kellef jasteku                         40x50 cm

6 produkte te tjere ne kete kategori: