Chante Clair Zbutes Rrobash me Ekstrakte Bajamesh 625ml Zmadho

Chante Clair Zbutes Rrobash 625ml

BBBI0021

Produkte te reja

Chante Clair

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Zbutes per rrobat e bebes

I markes Chante Clair me ekstrakte bimesh natyrale

Ka nje sasi prej 625 ml dhe arome delikate per rrpbat

Per larje me dore dhe lavatriçe

Te pershtatshme per rrobat prej pambukut dhe leshi

I testuar dermatologjikisht dhe jo alergjik

16 produkte te tjere ne kete kategori: