Chante Clair Vert Zbutes Delikat Rrobash per Bebe 750ml

BBBI0022

Produkte te reja

Chante Clair

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Zbutes rrobash per bebe me ekstrakte bajame

Me nje sasi prej 750ml e markes Chante Clair

Mban rrobat e buta dhe me arome mjaft te mire

Anti alergjik dhe i tetsuar dermatologjik

Me perberes 100% natyral 

16 produkte te tjere ne kete kategori: