Chante Clair Zbutes Delikat Rrobash per Bebe 750 ml Zmadho

Chante Clair Zbutes Delikat Rrobash per Bebe 750 ml

BBBI0023

Produkte te reja

Chante Clair

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Zbutes rrobash per bebe me ekstrakte teresisht bimore

Me nje sasi prej 750ml e markes Chante Clair

Mban rrobat e buta dhe me arome mjaft te mire qe zgjat

Anti alergjik dhe i testuar dermatologjik

Me perberes 100% natyral per nje rehati makismale te rrobave tek bebet

15 produkte te tjere ne kete kategori: