Nuk Pastrues Dyshemeje 1000 ml Zmadho

Nuk Pastrues Dyshemeje 1000 ml

FF0081

Produkte te reja

Nuk

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pastrues per dyshemene nga marka e njohur Nuk

Pastroni cdo cep te shtepise suaj dhe nuk do ta keni me problen nese femija zvarritet neper dysheme

Nje lares universal te cilin mund ta perdorni pa problem nese keni femije te vegjel

Mund te perdoret direkt ne siperfaqen qe do te pastroni ose te holluar

Miqesor me lekuren, fale perberesve natyrale

Sasia 1000 ml

15 produkte te tjere ne kete kategori: