Soft Baby 1000 ml Zmadho

Soft Baby 1000 ml

BBBI0026

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent per larjen e rrobave delikate te femijeve.

I pershtatshem per larjen e rrobave me material lesh ose materiale delikate.

Rrobat tuaja do te jene gjithmone te buta dhe nuk do ti ndjeni ato ne trup.

Me arome te embel e cila nuk irriton dhe nuk i bezdis te vegjlit.

Me nje sasi prej 1000ml deri ne 16 larje.

22 produkte te tjere ne kete kategori: