Bebble Bottle & Dish Wash, 500 ml Zmadho

Bebble Solucion Larje Bottle & Dish Wash, 500 ml

VPH0003

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Solucion per larjen e shisheve dhe eneve te femijes suaj.

Per nje higjene dhe perkujdesje gjithmone maksimale.

Ky solucion pastron mire dhe shpejt.

Formula e saj bazohet ne perberes aktive qe jane plotesisht te tretshem ne uje dhe nuk permbajne agjente ngjyrues te shtuar.

Keshtu te jeni te sigurte qe pas shpelarjes nuk ka gjurme ne enet apo lodrat e femijes suaj.

Formula e ketij solucioni eshte e mire edhe per nenat, pasi permban glicerine shtese per te ndihmuar zbutjen dhe idratimin e lekures.

Me nje sasi prej 500ml.

16 produkte te tjere ne kete kategori: