Bebble Detergjent i Lengshem, 1300 ml Zmadho

Bebble Detergjent i Lengshem, 1300 ml

VPH0006

Produkte te reja

Bebble

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent i lengshem per larjen e rrobave te bebes, i markes Bebble.

Nje pastrues i vecante me permbajtje te Aloe Veres, i cili lan rrobat si nje sapun natyral edhe ne 30 ° C.

Perberja me Aloe Vera ka nje ndikim anti - inflamator dhe qetesues.

Ky detergjent ka nje formule te koncentruar, keshtu qe ju lutemi te ndiqni udhezimet per dozen sic tregohet ne shishe.

Me nje sasi prej 1300 ml.

17 produkte te tjere ne kete kategori: