Set per Krevat Femije CottonBox Baby Puppet

IZ0011

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

Me shume informacion

Set per te kompletuar krevatin e femijes tuaj

Seti permban:

-Jorganin 95x145cm.

-Kellefin e jorganit 100x170.

-Carcaf i poshtem 120x150cm.

-Kellef per jastek 35x45cm(2 cope).

-Kellefi i mbrojteseve anesore te krevatit te bebes 40x240cm.

Materiali eshte 100% pambuk, antialergjik dhe anti-bakteriale.

Lahet me dore ose me makine larese me 30 grade me shume uje.

Seti eshte per bebe vajza me ngjyre pink me printim kotele ngjyre gri.

30 produkte te tjere ne kete kategori: